Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Eksenim Vip Eğitim, yaklaşık 13 yılı bulan tecrübesi, sürekli yükselen başarı grafiği ve profesyonel eğitim-öğretime, “Demetevler ve Kızılay”da devam ediyor.
Kursumuz geleceğimizin teminatı siz gençlere temel bazda pratik çözüm yeteneği geliştirmeyi, samimi ve sıcak aile ortamında planlı ve kararlı öğrenme yöntemini benimseyen bir anlayışla sizleri kucaklıyor.
“Vip Eğitim” modelinde 10-12  kişilik gruplara bireysel farklılıkları dikkate alarak, çalışmalarınıza yön vermek ve başarınıza ortak olmak amacıyla sizleri Eksenim Vip’e bekliyoruz…

KURUMSAL / VİZYONUMUZ

Eksenim VİP Eğitim olarak vizyonumuz kurumsal bir kurum olmanın sorumluluğunu taşımak, eğitimde öncü, “öğrenci odaklı” hareket etmek eğitim gayemizdir.

Sürekli öğrenen, öğrendiklerini içselleştirebilen ve üretime dökebilen, sorun çözebilen, çözüm üretebilen, çok yönlü bilgi ve becerilerle donanmış, yarına kalacak teknolojiler üreten, nitelikli ve yenilikçi bireyler yetiştirmektir.

KURUMSAL / MİSYONUMUZ

Ülkemize ve insanlığa faydalı, sorumluluk bilincine sahip, maddi ve manevi değerlere saygılı,ahlaklı, düşünmeyi ve öğrenmeyi öğrenmiş, üretken bireyler yetiştirmektir. Bu misyon doğrultusunda Eksenim VİP Eğitim, öğrencilerine okul veya klasik kurs-dershane tarzının dışında, yarım ay şeklinde özel olarak tasarlanmış sınıflarda VİP eğitim alabilecekleri bir yapı oluşturarak, evlerinde özel ders alıyormuş gibi bir düzen kurmayı başarmıştır.

Rakamlarla Biz

1
Deneyim
100
Öğrenci
1
Şube